Kütahya Evde Ek İş İmkanı ve Firmalar 2019

kütahya-evde-ek-iş-imkanı-ve-firmalar-2019

      Kütahyada evde iş ilanı imkanı ile birçok aile geçimlerinde asıl iş gelirlerinin yanında destek bulmak maksadı ile günlük birkaç saat çalışarak aylık 500 tl ile 1000 tl arası gelir elde etmektedir. Farklı illerde yerel ürünler yapılması ve bunların pazarlanması şeklinde olanaklar sunulması, Kütahya ve çevresi özellikle evde ek iş tavşanlı şeklinde bakıldığında ise kısıtlı olmaktadır. Fakat kısıtlı evde ek iş imkanı gene de kısıtlı olsa da dar alanda gelir elde edilmektedir. Burada Kütahya eve ek iş veren firmalar 2019 şirketlerinin; güncel ek iş imkanları yer almaktadır.  Firmaların sundukları destek gelirleri ile birçok ev atölye olarak kullanılmaktadır. Atölyeye imkanı olmayan aileler ise direk evlerinin uygun odasında işlerine devam etmektedir. Evde paketleme iş ilanları Kütahya aileleri için önemli bir gelir olmaktadır. Paketleme işi için özellikle düğün zamanları içinde gerekli olan davetiye zarflaması yani davetiye katlama işi yapılmaktadır.

Birçok firmanın yükselen işçi maliyetlerini en aza indirmek için bulmuş olduğu evden çalışma olanakları ile düşük maliyetlerle evde tesbih dizme işi Kütahya şeklinde iş olanakları ile en aza indirilmektedir. Evde tesbih dizme işi Kütahya ile verilmiş olan boncukların, imamelerin, ve iplerin ve püsküllerin seri bir şekilde dizilmesi gereklidir. Detayları ve el işi emeklerin olmasından dolayı evde ek iş imkanı Kütahya seçenekleri içinde 2019 yılının favorisi tesbih dizme işi olarak görülmektedir.

Evde ek iş imkanı olarak Kütahya ve ilçelerinde sunulan diger iş imkanı ise evde mandal işi olmaktadır. Evde mandal işi Kütahya firmaların gene 2019 yılı için sundukları evde iş imkanı olmaktadır. Evinde ek iş olarak mandal yapmak isteyen kişilere paketler içinde adetli olarak mandal plastikleri ve metal aksanı teslim edilmektedir. Onarlı desteler halinde mandal parçaları birleştirilerek hazır mandallar haline dönüştürülmektedir. Bu sayede adet başına para kazanılması ile evde ek iş imkanı olarak Tavşanlı, Emet ve diğer ilçeler yanında Kütahya merkez evde ek iş imkanı olarak sunulmaktadır. Mandal işi yapılmasında ince motor becerilerine sahip olan ve sabırlı olan kişiler tercih etmektedir.

Göz Atmak İstermisin  Pinterest Hesabımdan Nasıl Para Kazanırım

Kütahya’da evde paketleme iş ilanları ise hazır kutuların hazırlanmasında önemli bir basamak oluşturmaktadır. Ürünlerin belli adetler halinde paketlenmesi için gerekli olan insan gücü gene evden ek iş imkanı ile çalışan ev hanımları veya beylerin ek iş olanakları olmaktadır. Burada da detay ise işin mahiyetine yönelik olarak firmalar tarafından verilen işin zamanında teslim edilmesi gereklidir. Kütahya evde ek iş imkanı seçenekleri ile kısa zamanda sizde para kazanmak istiyor iseniz direk yorumlar kısmından kendinizi tanıtan mesaj bırakır iseniz Kütahya evde ek iş imkanı veren firmaların 2019 teklifleri size ulaşacaktır. Kütahya eve ek iş veren firmalar 2019 yılının başlarından itibaren tesbih yapımı, davetiye katlama, zarflama ve paketleme işleri yanında Kütahya evde mandal yapımı ek iş imkanını sunmaya devam etmektedirler.

10 comments

 1. Görsev Tuğrul Reply

  Kütahya Emet ilçesinde yaşıyorum birkaç arkadaş evde iş almak istiyoruz ilgilerinizi bekliyorum

  • hissesenedi Post authorReply

   size uygun fırsatları en kısa zamanda mailinize iletilecektir. Teşekürler.

 2. Rukiye Reply

  Kütahya merkez oturuyorum ben bu işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim paketleme işi yapabilirim

 3. Emre Reply

  Kütahya merkezde oturuyorum evde ek iş yapabilirim hızlı ve pratik biriyim

 4. Elvan Reply

  İyi günler Kütahya merkezde yaşıyorum evde iş yaparak aileme destek olmak istiyorum

 5. AYŞE TETİK Reply

  iyi günler kütahya tavşanlı ilçesinde yaşıyorum evimde ek iş yaparak aileme destek olmak istiyorum

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *